Bilgisayarıma virüs bulaştı

.exe dosyalarını indiremiyorum google chromeyi açamıyorum norton internet security'i sildikten sonra oldu her şey. Klavye sürekli değişip duruyor, tryken en oluyor, antivirüs indiriyorum fayda etmiyor yardımcı olabilir misiniz?

oguzsasi1 oguzsasi1 (13)
8 yıl önce sordu

    Toplam 3 Cevap

    İyi günler, "norton internet security'i sildikten sonra" oldu demişsiniz bu durumda virüsten çok norton internet security kaldırılırken hata oluşmuş işletim sisteminize zarar vermiş gibi görünüyor kullandığınız işletim sisteminizi ve bu sorunu ne zamandan beri yaşadığınızı yazarsanız size daha fazla yardımcı olabilirim.

    lion lion (595)
    8 yıl önce cevaplandı

      Neden format atmıyorsun? Antivirüsler de fayda etmiyorsa format kesin çözüm olur

      paristanbulima paristanbulima (228)
      8 yıl önce cevaplandı

        Bilgisayarına bulaşan virüsleri temizlemek için antivirüs programı ya da anti malware programı kullanmalısın. Aşağıdaki programlar ile bilgisayarını temizleyebilirsin.

        Malwarebytes anti-malware nasıl kullanılır?

        Dr.Web CureIt! nedir? Dr.Web CureIt! nasıl kullanılır?

        Linklere tıkladığında programların nasıl kullanıldığı hakkında bilgi edinebilirsin.

        damlakoc damlakoc (1391)