Bilgisayarıma Virüs Girdi ve Çok Geç Açılıyor - Windows 7

Arkadaşlar merhaba.Bilgisayarıma ailemden birisi bir şey yüklerken sanırım virüslü olduğu için bilgisayarım açılmadı.Siyah bir ekranda reklamlar çıkmaya başladı.Windows ana menüsü gözükmeden, tarayıcım açılıyordu.Ardından tekrar kapanıp, yanlarda reklamlar çıkıyordu.Sonra ne yaptık ne ettik bilgisayarı açtık.Ancak çok geç açılıyor, 20 dakika boyunca siyah ekran var yine.Bütün yöntemleri denedim ancak 20 dakikayı azaltamadım.Yardımcı olabilir misiniz, şimdiden sağolun.

bayansnoeks bayansnoeks (1)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    1) https://www.malwarebytes.org/dl-confirm/ indirin ve tarama yaptırın

    2 ) başlangıç hatalarına karşı bir tarama yaptırın

    başlat / cmd sağtıklatın yönetici olarak çalıştırın aşağıdaki kodları cmd ekranınna yapıştır

    C:    entra basın

    chkdsk C: /c    entra basın

    candan candan (4301)
    7 yıl önce cevaplandı

    • Merhaba onu yapmıştım, ancak bilgisayarım daha kötü olmuştu.Teşekkürler yine de. bayansnoeks 7 yıl önce