Bilgisayarımda 2 tane ekran kartı var biri intel HD 4000 diğeri nvıdıa nvıdıa aşağıdaki hatayı veriyor yardımcı olursanız sevinirim

Windows, aygıtın gerektirdiği sürücüleri yükleyemediğinden, bu aygıt düzgün olarak çalışmıyor. (Kod 31)

Başlatılmaya çalışılan sürücü POSTed görüntü bağdaştırıcısı sürücüsüyle aynı değil.

melihr01 melihr01 (1)
7 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Hata öncesi bir zamana geri dönebilirsin:

    Sistem Geri Yükleme nedir, nasıl yapılır? (tıkla)

    temmuz temmuz (12505)
    7 yıl önce cevaplandı

    • bilgisayarımda o kadar çok şey var ki hepsi gidicek melihr01 7 yıl önce
    • Öyleyse oyunu ve ekran kartı sürücülerini önce tam olarak kaldırırsın (ayrıca sürücü ile ilgili dosyaları silersin) ve sonra bunların hepsini silbaştan tekrar yüklersin. Sağlam çözüm yolu böyle olabilir. temmuz 7 yıl önce

    Sistem geri yükleme yapabilirsin :)

    http://uzmanim.net/soru/sistem-geri-yukleme-nedir-nasil-yapilir/28390

    Windows 10 ise bu linki kullan :

    https://www.youtube.com/watch?v=nuWDjmxqMsI

    Teşekkürker :)

    turansmsk10 turansmsk10 (-78)