Bilgisayarımda acayip virüsler var

Merhaba arkadaslar ben pc'ye face calma indirdim 2 tane virüs çıktı virüstotal:

Virus total link

Virus total link 2

e şey bide arkadaslarım var onlar da bilgisayarı almışlardı ters yüz indirmeye çalısmıslar lannn ne kadar saflar ?? virüs oldugunu bilmyolar ama yinede kurmamıslar indirmisler ama kurmamısllar!!! taradım 2 tane aynısından indirmisler virüs totoal la taradım 21 TANE Vİrüs çıktı OHA!!! yani 3 dosyanın toplam vrüsü 44 Virüs var bnde ohaaa!!! napacm malwarebaytas bnde var  şuan tarıyom ama algılamıyo heralde eset nod32 6 da var? Dr.Web Düzelirmi ne dersiniz?? !!! benim kanalım varda 900'lerde video yüklemedigim için Her like 0 :(( ha bide pc açılısta EXplorer.exe sistem uyarısı verio kesin bu virüsten dolay ı ters yüz virüüsü :

Yardım Edin Ltüfen hoca ödev falan verir.

safadam safadam (-84)
7 yıl önce sordu

  • @safadam uzmanim.net'i diğer forumlar ile karıştırmamanı öneriyorum. Yazma şekline ve site kurallarına uymazsan adminler tarafından hesabın kapatılabilir. Burada kurallar katıdır. Bilgin olsun kardeşim. murat 7 yıl önce
  • avi ben daha yeni geldim ltfen kapatma safadam 7 yıl önce
  • abi ben bilmiyordum da safadam 7 yıl önce
  • @safadam murat arkadaşında dediği gibi soru sorma şekli uzmanımnette hiç uyan sözler değil neyse kuralları öğrenmiş oldunuz diğer sorularınızda sözleri daha ihtinalı seçersiniz candan 7 yıl önce
  • Tamam Özür Dilerim ! safadam 7 yıl önce
  • @safadam özür dileyecek bir durum yok. Ortama uyum sağla yeter. Burada herkes sana yardımcı olmaya gayret eder alattin 7 yıl önce

Toplam 4 Cevap

Gercekten silebilirmi? o programı? ben silemiyorum İnş düzelir saol moralim yerine geldi

safadam safadam (-84)
7 yıl önce cevaplandı

    Tanınmamış sitelerden indirilen programları çalıştırdığınızda bilgisayarınızıa arka pilanda gizili olarak

    tarayıcı korsanı veya başka virüs ve malware indiriyor tarayıcıların tamamını gasbediyor

    işi bilgisayara format atma durumuna kadar getiriyor zemana anti malware ile tarattırın

    ve bilgisayarı yeniden başlatın bilgisayarınız eski hızına kavuşur zemana anti malware  burdan indirin  tarama yaptırın

    candan candan (4301)
    7 yıl önce cevaplandı

      Malwarebytes ile taratmışsın. Bir de şu ikisi ile tara, temiz derlerlerse bilgisayarında virüs yoktur.

      Dr.Web CureIt! nedir? Dr.Web CureIt! nasıl kullanılır?

      Emsisoft Anti-Malware nedir, nasıl kullanılır?

      murat murat (12492)
      7 yıl önce cevaplandı

      • Şuan indirdim dr.web curelti açacam ama korkuyorum zemana olurmU ? safadam 7 yıl önce
      • dr web culert indirdim safadam 7 yıl önce
      • @safadam dediklerimle tara bilgisayarın pırıl pırıl olur. Sonra kaldırabilirsin programları murat 7 yıl önce

      Gorunuse gore virusler HDD(harddisk)i cokertmisler

      gecmis olsun yeni hdd 300TLden baslayan fiyatlarla uyumlulugunu kontrol ederek al :)

      temmuz2004 temmuz2004 (47)