Bilgisayarımda Adwcleaner açılmıyor

Adwcleaner programı bilgisayarımda açılmıyor Tarayıcılarıma Adwcleanerla ilgili veya diğer Antivirüs programlarıyla ilgili ne yazarsam tarayıcı kapanıyor. Bir bilgisi olan var mı nasıl temizlerim?

sezer00 sezer00 (20)
5 yıl önce sordu

    Toplam 3 Cevap

    Arkadaşlar çok teşekkür ediyorum herkese ama bu virüs çok gelişmiş bir virüsmüş.Tarayıcıda virüs programlarının ismini dahi yazsam direk olarak tarayıcıyı kapatıyordu hatta buraya bu konuyu açar açmaz tekrar bu sayfaya girmeme bile izin vermiyordu.bilgisayar üzerinde de Adwcleaner ı açmama izin vermiyordu yani tamamen kontrolü ele almıştı bende pc fabrika ayarlarına döndüm .Herkese tekrardan çok teşekkürler.

    sezer00 sezer00 (20)
    5 yıl önce cevaplandı

    • Dedim ya, demorasilerde çare tükenmez, geçmiş olsun :) temmuz 5 yıl önce

    Bilgisayarına Malwarebytes kurup bilgisayarını taratmalısın.

    Sadece AdwCleaner için mi bu durum yoksa tüm antivirüsler için aynı şey mi oluyor anlarız. Bir virüs varsa Malwarebytes bunu bulacaktır. Malwarebytes aynı zamanda AdwCleaner'ın sahibi şirkettir.

    Malwarebytes nedir? Malwarebytes nasıl kullanılır?

    hakan hakan (15424)
    5 yıl önce cevaplandı

      Yada;

      AdwCleaner'ı kaldır ve yeniden yükle.

      Ve yine yada;

      Sistemi AdwCleaner'ın problemsiz çalıştığı bir zamana (geri yükleme noktasına) geri yükle:

      Sistem Geri Yükleme nedir, nasıl yapılır? (tıkla)

      Demokrasilerde çareler tükenmez :)

      temmuz temmuz (12505)