Bilgisayarımda aygıt yöneticisinde sarı ünlem var ekran kartımın yanında

Aygıt yöneticisine girince ekran kartımın yanında sarı ünlem var ve bilgisayar tanımıyor oyunlarda performansım çok düşük şimdiden teşekkürler.

rialx rialx (22)
3 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    1.Çözüm:

    Bu sorunu ben de yaşamıştım ve şöyle çözmüştüm

    1. Sarı ünlem veren aygıta sağ tıkla
    2. Ardından sürücüyü güncelleştirmeye tıkla.
    3. Sonra çevrim içi aramaya tıkla ve sorunun düzelecektir fakat beklemekte fayda var çünkü bilgisayarında silinen driver i tekrardan yükleyecek.

    2.Çözüm:

    1. Aygıt yöneticisine gir
    2. Ardından amd ve intel i kaldır
    3. Sonra bilgisayarını yeniden başlat
    4. İntel ve amd yi tekrardan indir ve kur ama ilk amd yi kur

    darkcrak darkcrak (5168)
    3 yıl önce cevaplandı

    • Cihanızınız için en iyi sürüm zaten yüklü diyor rialx 3 yıl önce

    Display Driver Uninstaller ile ekran kartı sürücüsün silip tekrardan yükleyin.

    Muhtemelen Ekran kartında donanımsal bir sorun var ve siz kendiniz bu sorunu çözemezsiniz. Ekran kartının garantisi varsa garantiye yollayın yoksa. Sarı ünlem ile karşılaştığım sorunlarda %90 donanım kaynaklı sorun oluyor. Bu sitede de açılan konularda bunu görebiliriz.

    hydra hydra (3800)
    3 yıl önce cevaplandı

    • darkcrak bağlanıp çözdü sağolun. rialx 3 yıl önce
    • @rialx @darkcrak uzaktan bağlantıda nasıl çözdüğünü paylaşmalısın. Herkese uzaktan bağlamaz. alattin 3 yıl önce