Bilgisayarımda bir sürü Microsoft Visual Programı var silersem sorun olur mu?

Bilgisayarımda bir sürü Microsoft Visual Programı var silersem sorun olur mu? çünkü çok çeşit var ve eğer sadece resimdeki 2015 modelli program çalışacaksa diğerlerini sileyim mi pc yi yavaşlatır mı? İşletim sistemim 32 Bit

kullanici393032 kullanici393032 (3)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

     Microsoft Visual Programını silerseniz yukarda resmdede görülüyor görünen dosyaların çoğu işletim siteminin bir parçası

    o sebepten sıkıntı çıkabilir c sürücüde boş GB fazlalığı varsa hiç silmeyin tavsiyem

    pc ye bir zararı olmaz ve yavaşlatmaz

    candan candan (4301)