Bilgisayarımda bitcoin miner var mı? Bilgisayarımda miner virüsü var mı?

Hep GPU'm %30'larda. Arkada hiçbir şey açık değilken bile. Fanlar tekerlek gibi dönüyor. Malwarebytes'dan virüs çıkmadı. Process Explorerdan da. Ne yapmam lazım?

shiedaa shiedaa (1)
3 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Laptop mu? MSI Afterburner'ı açıp kırmızı alan içinde ne yazıyor söyler misin?

    Görev yöneticisini açıp GPU'ya tıklayıp hangi programın ne kadar GPU kullandığını söyler misin?

    hydra hydra (3800)
    3 yıl önce cevaplandı

    • masaüstü shiedaa 3 yıl önce
    • orda 38 civarı kullanıyor arkada hiç bişey açık değil shiedaa 3 yıl önce
    • Emin misin? Arkada mutlaka bir şey açıktır. Görev yöneticisinin SS'ini at. @shiedaa hydra 3 yıl önce
    • TAMAM birazdan atıcam shiedaa 3 yıl önce
    • dc versen öyle atsam ? shiedaa 3 yıl önce
    • ごめんなさい。1073 hydra 3 yıl önce
    • @shiedaa hydra 3 yıl önce
    • Dest Lewis#3791 ekle knk shiedaa 3 yıl önce
    • Yolladım hydra 3 yıl önce
    • @shiedaa hydra 3 yıl önce

    Process Explorer'da CPU 'ya göre sırala ve en çok işlem kullanan işlemler hangisi, bir ekran görüntüsü yolla. Bakalım.

    alattin alattin (16999)