bilgisayarımda çok sorun var yardımcı olur musunuz çözemiyorum

Ben bilgisayarda c sürücüsüne yazıcı yüklemek için bazı gerekli uzantılı programları silmişim. Sonra geçsin diye windows xp sp3 format attım yükselt dedim. Format atınca google chrome da download.cnet.com dan veya başka sitelerden indirdiğim programlar kurmaya çalışırken ya hata mesajı veriyor ya da bir daha çıkmıyor. Ve de chrome da indirilenler klasöründe kaldırıldı diyor. Pdf dosyalarını, rar dosyalarını açamıyorum. Herhalde c sürücüsündeki o gerekli dosyaları d sürücüsüne aktarmışım. Hata "avirada error loading the keylib unable to initialize installer GUI , chrome error 6" gibi. Şimdi ne yapabilirim? Ne yapmam gerekir?

kullanici978466 kullanici978466 (1)
10 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Yeniden format atmayı deneyin. Olmaz ise bilgisayarınızın sistemini geri yüklemeyi deneyin.

    taha6161 taha6161 (-99453)