bilgisayarımda hiç birşeyi açamıyorum

hiç birşey açılmıyor. klasörler one note olarak açılıyor. exe ler açılmıyor. sadece video ve müzikleri açabiliyorum.

sistem geri yüklemeyi denedim. komut istemcisi ile. fayda etmedi.

regedit cmd gibi şeyler için kullanıcı adı parola istiyor. yazıyorum kabul etmiyor. formattan başka çözüm bulabilecek biri olursa sevinirim.

islemci windows7

castiel07 castiel07 (1)
6 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    yeni kullanıcı hesabı oluşturmayı denediniz mi?

    omercik omercik (9418)
    6 yıl önce cevaplandı

    • yararı yok. exeler çalışmadığı için... castiel07 6 yıl önce