Bilgisayarımda hiçbir oyun açılmıyor

Merhaba arkadaşlar yukarıda belirttiğim gibi bilgisayarda hiçbir oyun açılmıyor. Online olsun offline olsun oyunu başlata tıklıyorum öylece kalıyor. Görev yöneticisinde exe si gözükmüyor.  Ne yapmam gerek ?

ahakan ahakan (100)
5 yıl önce sordu

  • Sadece oyunlar mı çalışmıyor? Yüklediğin bir programı tıkladığında çalışıyor mu? Bilgisayarında başka sorunlar var mı? Hata alıyor musun? murat 5 yıl önce
  • Başka hiçbir şekilde problem yok antivirüs falanda indirdim çare olur diye o da olmadı. ahakan 5 yıl önce

Toplam 1 Cevap

Arkadaşlar ekran kartı güncellendi oldu.

ahakan ahakan (100)
5 yıl önce cevaplandı

  • Çözümü paylaştığın için teşekkürler omercik 5 yıl önce