Bilgisayarımda Hiçbir Program Yükleyemiyorum

Merhaba kolay gelsin sitenizi arkadaşlarım vasıtasıyla tanıştım. Sorunum başlıkta belli ettiği gibi hiçbir program kuramıyorum. Setuplarım ilerlemiyor dolayısıyla tamamlanamıyor. İşletim sistemim windows 8.1

curling curling (1)
9 yıl önce sordu

    Toplam 3 Cevap

    Keşke önce biraz araştırma yapsaydın kullanıcıların en çok şikayetçi olduğu şey win 8.1 güncellemesinin yarattığı drıver vs. sorunları internette de biraz araştırabilirsin eğer olmazsa format atmalısın

    bcaggul bcaggul (117)
    9 yıl önce cevaplandı

      Windows 8 işletim sisteminde Smart Screen özelliği kurulumları engelliyor olabilir.

      Windows 8 de smart screen nasıl kapatılır buradan öğrenebilirsiniz.

      Sorun devam ederse Windows 8 işletim sisteminde yeni bir kullanıcı açın ve o kullanıcı üzerinden program kurmayı deneyin. Yeni bir kullanıcı açmak sorunu çözmenizde yardımcı olabilir.

      Diğer bir çözüm yöntemi eğer antivirüs programı kullanıyorsanız Norton 360 gibi program kurulumunu engelliyor olabilir. Mümkünse antivirüs programını kaldırın ve sonra tekrar deneyin.

      Sorun devam ederse başka önerilerde de bulunabilirim.

      murat murat (12492)
      9 yıl önce cevaplandı

        Bazen bende de oluyor sanırım virüsten oluyor önce antivirüs yükle bilgisayarını tarasın combofix çok güçlüdür bu konuda daha sonra bilgisayarını kapat yeniden başlatma 15 20 dakika  kalsın aç bir program yükle yükleniyorsa tamam zaten yoksa da format atman lazım yalnız combofix biraz uzun sürebilir.

        kemalkaya kemalkaya (1)