Bilgisayarımda kasmadan oynayabileceğim oyun önerileri

Online oyun arıyorum sistemim şu ;

Ram : 1 GB

İşlemci : İntel Core 2 Duo P7450 - 2.13 GHz

Ekran Kartı : Amd Atı Mobility Radeon HD4650 - 1 GB

İşletim Sistemi :Windows 7 Ultimate Edition 64 Bit

0138adana 0138adana (54)
6 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Bu sistem güncel değil online oyunları oynatmaz açmaz açsa bile çok kasar hem 1 GB ramin var 64 bit nasıl yaptın:

    OYUNLAR:

    CS ( Counter Strike ) CS 1.3, CS 1.6

    Half Life 1 , Half Life 2

    Senin PC Ancak bunları kaldırır CS 1.6 Da Server kurması ZOR sıkıntılı  CS 1.3 Kolay Hamachi li falan olursa bende gelebilirim CS 1.3 E :=)

    nvidiagtx nvidiagtx (690)
    6 yıl önce cevaplandı

    • @nvidiagtx format atmıştır :D uzmanim9993 6 yıl önce
    • onu herkez biliyor :D 1 GB ram'e 64 Bit benim eski PC m 2 GB ram 32 bit sıkıntı yapmıyor 64 bit yaparsa 1 GB ram'e 0.600 MB gibi ram boşta kalır sadece :D nvidiagtx 6 yıl önce
    • @nvidiagtx @uzmanim9993 Kardeş Sömestr Tatilinde Yeni Pc Alıcaz Şimdilik Arkadaşla Oynamalaık 0138adana 6 yıl önce
    • YORUMUMU EDİTLEDİM OYUNLAR VAR: nvidiagtx 6 yıl önce
    • @0138adana nvidiagtx 6 yıl önce
    • aşşağıdaki arkadaşın dediğini yapma derim 2 GB ram daha eklersen ışık hızında olur demiş. ama olmaz nvidiagtx 6 yıl önce
    • @nvidiagtx Işık hızında olmaz ama hızlanır sonuçta :) Hemen karşı fikri çürütmemek lazım değil mi :) toprak34 6 yıl önce
    • hehehehe :D öyle ama ışık hızı diyince karşıdaki adamı mutlu ediyor edeceği performans %34 Falan yani nvidiagtx 6 yıl önce
    • @0138adana Zaten sömestr'a 1 haftadan az bir süre kaldı. Oynama bir hafta içerisinde de :) toprak34 6 yıl önce

    Kardeş biraz RAM ilave ederek istediğin oyunu oynayablrsn ama ekran kartı için harici bir ekran karti al. Sürücüleini falan yüklersin

    Işık hızında oynarsın. Ve birde sistemini yükseltirsin

    Önerim:windows 10 single language

    Bunlari yaparsan pcin uçar.

    Tabiiki ddr sınıfını bilmen gerekiyor ram almak için.

    uzmanim9993 uzmanim9993 (19)
    6 yıl önce cevaplandı

    • @uzmanim9993 . Ram tek başına yetmeyecek. ekran kartı alabilmesi için PCI sınıfını bilmesi gerekiyor. Işık hızı derken ? Windows 10 Yapılır ama yapmamasını öneririm. Sistem Yükseltmek için ram yeterlimi? yükseltirsem ne gibi sorun/çözüm yaşayabilirim? gibisinden sorulara cevap verilmesi gerekiyor. oyunun sistem özellikleri ile kendi özelliklerini karşılaması lazım. sürücü yüklemek tek başına yeterli olmayacak. nvidiagtx 6 yıl önce