Bilgisayarımda Kulak İçi Kulaklığım İle Ses Dinlerken Ses Az Gibi..

Sesin kalitesini bozmadan, hatta kalitesini artıracak bir uygulama önerisi istiyorum. Ve ses az çıkıyor..

fice00 fice00 (19)
6 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Letasoft Sound Booster 1.6.278 (tıkla)

    Audio EQ (tıkla)

    Bunları denersin.

    temmuz temmuz (12505)
    6 yıl önce cevaplandı

    • https://www.gezginler.net/indir/letasoft-sound-booster.html Bunu aldım, eyvallah. fice00 6 yıl önce
    • Problemini çözdüyse sevinirim. İyi sesler :) @fice00 temmuz 6 yıl önce
    • Siz cansınız hocam :D fice00 6 yıl önce
    • Teşekkür ederim ama yaptıklarımızı büyütmeye hiç gerek yok. Sadece yardımlaşıyoruz :) @fice00 temmuz 6 yıl önce