bilgisayarımda masaüstü gözükmüyor

bilgisayarım sabah normal bir şekilde çalışmaktaydı ancak Dolby dijital plus bilgisayarımda mevcut olmasına rağmen çalışmadığı için bir ara yeniden başlattım daha sonra bilgisayarım ağır bir şekilde açıldı ve masaüstü gelmesine rağmen başlat menüsüne tıklayamadığım gibi bir kaç saniye sonra görüntü gidip gelmeye başladı . Bilgisayarı alalı daha 7 ay oldu. Lenovo z-50 kullanıyorum acil yardım

kullanici437516 kullanici437516 (5)
8 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    PC'yi Sistem Geri Yükleme ile problem öncesi bir zamana/geri alma noktasına geri al.

    Sistem Geri Yükleme nedir, nasıl kullanılır? (tıkla)

    Sistem Geri Yüklemeyi normal mod'da açamıyorsan bilgisayarı Givenli Mod'da başlatarak oradan aç ve çalıştır.

    temmuz temmuz (12505)
    8 yıl önce cevaplandı

      yardımın için teşekkür ederim :)

      kullanici762167 kullanici762167 (24)