Bilgisayarimda mavi ekran cikiyor.Ne yapmaliyim ?

Hata kodu 0*0000001A(0*00041790,0*C0B0207B,0*0000FFFF,0*00000000) olan mevi ekran hataları alıyorum.

Mavi ekran hatasını nasıl çözerim?

doganay54 doganay54 (1)
9 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Bu tür sorular sorarken olabildiğince detay vermelisiniz. Bilgisarın markası modeli, teknik özellikleri, en önemlisi kullandığınız işletim sistemi.  Aksi takdirde sorunuza çözüm bulmanız imkansız.

    Genel olarak mavi ekran hataları ile ilgili yapılması gerekenleri daha önceden paylaşmıştım. Kontrol etmenizde fayda var: Mavi Ekran Hataları Nasıl Çözülür?

    hakan hakan (15394)