Bilgisayarımda oyun oynarken siyah ekran sorunu yaşıyorum, nasıl düzeltebilirim?

Oyuna giriyorum ve 10-20 dakika oynadıktan sonra bilgisayarım siyah ekran veriyor ve klavyenin ışıkları sönüyor ama PC çalışmaya devam ediyor. PC'yi kapatıp açınca kendine geliyor.

Sistem Özellikleri;

  • Ekran kartı: Vega 8 Graphics
  • İşlemci: Ryzen 3 2200G 3.50 ghz
  • RAM: XPG Gammix D30 3000 MHz, 3266 MHz Overclock ettim
  • Anakart: Gigabyte A320M S2H
zgr711 zgr711 (1)
2 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    RAM'deki OC'yi kaldır. İşlemci, dahili GPU'daki OC falan varsa onları da kaldır. Dahili GPU'da sorun olduğunu düşünüyorum.

    hydra hydra (3800)