bılgısayarımda program acamıyorum

ıyıgunler bılgısayarımda bir program açınca baska bir program açılıyor birlıikte aç tan değiştiriyorum  o zamanda dıger programları açınca o program açılıyor yardımcı olursanız sevınırım

volkanaslan volkanaslan (1)
7 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Sorunu detaylı anlatır mısın?

    notify notify (538)
    7 yıl önce cevaplandı

    • mesela lol acarken baska bır program gelıyor birlikte aç dan lol launcherı sectım lol acıldı ama bu sefer tum programları acınca lol acılıyor. volkanaslan 7 yıl önce

    mesela lol acarken baska bır program gelıyor birlikte aç dan lol launcherı sectım lol acıldı ama bu sefer tum programları acınca lol acılıyor. format atsam duzelırmı veya wındows 10 a cevırsem felan

    volkanaslan volkanaslan (1)
    7 yıl önce cevaplandı

    • Format atarsan mutalaka düzelicektir zaten. Önemli olan format atmaya gerek kalmadan bu sorunu halledebilmek. Mesela bu sorunu yaşamadan önceki bir tarihe sistem geri yüklemesi yapabilirsin. notify 7 yıl önce
    • yanlız ben bu harddiscı arkadasımdan aldım volkanaslan 7 yıl önce
    • bu yuzden volkanaslan 7 yıl önce
    • wındows 10 yukleyecektım yuklesem duzelırmı ınternetten ? volkanaslan 7 yıl önce
    • Dediğim gibi sistemi sıfırdan kurduğunuz zaman otomatik olarak düzelecektir. Yedeğinizi almayı unutmayın! notify 7 yıl önce
    • tesekkurler ılgınız ıcın volkanaslan 7 yıl önce