bilgisayarımda reklam sayfaları açılıyor

bilgisayarımda sinir bozucu reklamlar ve yeni sekmeler açılıyor ne yapmam gerekiyor?

sofya14 sofya14 (1)
9 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Reklam virüslerinden kurtulmak için önce zararlı yazılım ve uzantılardan kurtulmalısınız.

    Önce bunu yapın:

    Link 1. Ads by browser shop kaldırma

    Eğer sorun devam ederse bu linkte anlatılanları yapın:

    Link 2. chrome reklam virüsü

    Link 2 daha genel bir temizleme rutini içerir. Vaktiniz varsa 2. linkte anlatılan Reklam virüsü temizleme yöntemini yapın. Bunun faydası bilgisayarınızdaki tüm virüs ve zararlı yazılımları temizlemesidir.

    hakan hakan (15394)
    9 yıl önce cevaplandı

      Adblock kullanmalısın.

      Chrome için adblock TIKLA

      Firefox için adblock TIKLA

      yusufbozar yusufbozar (348)
      9 yıl önce cevaplandı

      • Yusuf aslında bu tür kullanıcı şikayetlerindeki genel sorun şu: zararlı uzantılar. Chrome'a eklenen bu zararlı yazılımlar bazen AdBlock'un çalışmasına da izin vermiyor. Hakan'ın yukarıda verdiği linklerdeki gibi zararlı uzantıdan kurtulmak gerekiyor. alattin 9 yıl önce
      • Şu zararlı uzantılar bir benim bilgisayarıma girmiyor. Burada her gün yok şu virüs girdi yok bu virüs girdi gibi mesajlar geliyor. Bir benim makinaya girmiyor. Bilgisayar iyi korunuyorsa ben ne yapayım. Hatta sizin özellikle virüs yüklemeye başladığınızı bile düşünüyorum. :) Zararlı uzantılar olduğunu bende biliyorum . Bana da uyarılar geliyor. Antivirüsler bunun için. Mükemmel olmasalar da . Yukarıdaki soruyu okudun mu. Adamın neden bahsettiği bile belli değil. Açıklama yok tanımlama yok. Kör dövüşü burada yol almak ki soru soran 6 ay sonra dönüp bakıyor. Neyse sadece yukarıda ki mesajı başka bir mesajda da yazarak birinin sorunu çözülmüştü. Bence de paylaştığım şey ahım şahım bir şey değil ama burada böyleleri de var. Sadece bir editti. yusufbozar 8 yıl önce