Bilgisayarımda resim, belge gibi dosyaları bluetooth ile gönder seçeneği çıkmıyor

merhaba windows 8 kullanıyorum eskiden bilgisayarımda resim vb. bluetooth ile gönder seçeneği çıkıyordu ama artık yok uğraşıyorum bulamıyorum daha önce aynı soruna yazdığınız cevabı okudum fakat

Sorununuzun çözümü için ilk olarak yapmanız gereken şey "C:\Windows\System32" içerisindekifsquirt.exe dosyasına sağ tıklayarak "Gönder/Masaüstü"nü seçmek. Ardından masaüstünüzde oluşan kısayolun ismini Bluetooth olarak değiştiriniz ve "C:\Users\KULLANICI ADINIZ\AppData\Roaming\Microsoft\Windows\SendTo" klasörüne girip oluşturduğunuz kısayolu buraya atınız. Bu işlemin ardından Bluetooth seçeneği sağ tuş menünüze eklenecektir.

son adımdaki dosya biilgisayarımda yok bulamıyorum lütfen yardımcı olun

crntss crntss (2)
9 yıl önce sordu

    Toplam 3 Cevap

    Gizli dosyaları görünür hale getirdinmi? Önce gizli dosyaları görünür hale getirmelisin. Dosya gezgininde ilk olarak üst kısımdaki "Görünüm" düğmesine tıklıyorsun ve açılan sekme üzerinde "Gizli öğeler" onay kutusunu işaretliyorsun.

    temmuz temmuz (12505)
    9 yıl önce cevaplandı

      tamam teşekkür ederim geldi :) çok teşekkürler

      crntss crntss (2)
      9 yıl önce cevaplandı

      • Geçmiş olsun :-) temmuz 9 yıl önce

      Çok işime yaradı. Sorunumu 1 dk da çözdüm. Teşekkür ederim.

      mkduman mkduman (1)