Bilgisayarımda sağ tık yapıp kişiselleştir veya görüntü ayarlarına tıkladığımda cmd bir anda açılıp kapanıyor bunun çözümü nedir ?

windows 10 home kullanıyorum onunla alakası olabilir

kullanici413363 kullanici413363 (1)
3 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Windows orjinal mi ?

    CMD'yi yönetici olarak çalıştırıp aşağıda ki kodları sırasıyla yazıp sistemi yeniden başlat;

    1. DISM.exe /Online /Cleanup-image /Scanhealth
    2. DISM.exe /Online /Cleanup-image /Restorehealth

    Bu dosyayı indirip yönetici olarak çalıştırıp komut istemi ekranı kapanana kadar bekleyin, sistemi yeniden başlatın. ( Masaüstüne atın dosyayı ) ( Dosya güvenilirdir, microsoftun dosyasıdır )

    CMD'yi yönetici olarak çalıştırıp sfc/scannow yazın.

    hydra hydra (3800)