BİLGİSAYARIMDA SES YOK

ABİLERİM KARDEŞLERİM BNİM BİLGİSAYARIMDA BİR SIKINTI VAR DÜN Bİ SES KAPATIP AÇTIM ONDAN SONRA SES GELMEMEYE BAŞLADI DÜNDEN BERİ UĞRAŞIYORUM AMA HALA OLMUYOR SADECE TEST VE OYUNLARDA SES VAR ÇOK ACİL YARDIM LAZIM BUNU NASIL DÜZELTEBİLİRİM

mrbaykus mrbaykus (1)
4 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    1 . adım güç düğmesine yanlışıklen basmış olabilirsin bilgisayarın laptopsa güç düğmesine uzun bas laptopun kapanmasını sağla sonra tekrar laptopun güç düğmesine bas aç laptopu açılınca bak bakim ses  ayarından oynamalar yap ses geliyormu ses  ayarından oynamalar yap derken sağ alt tarafta ses simgesine tıkla ses düzeyi misal veriyorum 78 de 79 veya 77 yap dııın diye ses gelmesi lazım sorun halen devam ederse 2 . adım  iştetim sistemin windows 10 diye belirtmişsin klavye üzerinden bir parmağın windows tuşunda basılı olsun bir parmağın windows tuşunda basılı iken yine klavyeden S tuşuna bas karşına arama ekranı çıkacak oraya aygıt yöneticisi yaz açılan pencerede Ses,video ve oyun denetleyicileri yazısını bul sarı ünlem işareti varmı bak sarı ünlem işareti hangisisindeyse sağ tıkla sarı ünlem işaretinin sağ tarafındaki yazıya gelip üstte bulunan sürücüyü güncelleştir yazısına tıkla karşına kurulum için ufak pencere açılacak ordan Genel sürücü yazılımını otomatik olarak araya dokun kurulumun bitmesini bekle bittikten sonra  bilgisyarını yeniden başlatman geren bu 2 . adımı gerçekletirmek için bilgisayarın internete bağlı olması lazım

    gorele28 gorele28 (387)
    4 yıl önce cevaplandı

      Benim daha önceden çözüm yazdığım biri vardı dilersen o çözümüme gide bilirsin daha önceden o çözüm bende işe yaramıştı.

      Windows 10 ses çıkmama sorunu

      darkcrak darkcrak (5168)