Bilgisayarımda sıralamada boyuta göre sıralamada boyut belirtilmemiş yazıyor

hocam daha öncede belirttiğim gibi yerel disk D de boyutta kb mb şıklar var yerel disk c de boyutta belirtilmemiş şıkkı var bu durum pc ye zarar verir mi?

efsaneemrahylz efsaneemrahylz (247)
9 yıl önce sordu

    Toplam 3 Cevap

    Bu durumun herhangi bir zararı olmaz.

    Basit bir kayıt defteri sorunu olabilir. Çalışmasında bir sorun yoksa dert etmeyin.

    Sistem geri yükleme ile sorun düzelmezse format ve yeniden yükleme ile sorun çözülecektir.

    murat murat (12492)
    9 yıl önce cevaplandı

      çalışmasında sıkıntı yokda gözüme çarptı bu durum teşekkürler hocam iyi çalışmalar

      efsaneemrahylz efsaneemrahylz (247)
      9 yıl önce cevaplandı

        cclenar tarzı temizlik programları ile kolay giderilen zararsız bir durum olabilir, çok rahatsız ediyorsa bir temizlik programı kullanın sorun büyük ihtimalle hallolacaktır.

        keloglu keloglu (16)