Bilgisayarımda Wi-Fi ağları gözükmüyor

Bilgisayarda ağ yerinde kırmızı çarpı var ve Wi-Fi ağları gözükmüyor

blacksabel blacksabel (1)
5 yıl önce sordu

  • Tanıdım seni YouTube'dan.. Bilgisayarın masaüstü mü laptop mu? Tam marka ve modeli hakkında detaylı bilgi vermelisin. omercik 5 yıl önce
  • Evet Abi ben YouTubeden blacksabel 5 yıl önce
  • Bilgisayarım masaüstü Özellikleri 4gb ram ekran kartı gt 9800 işlemci dual core cpu e6700 3 blacksabel 5 yıl önce
  • 3.20 ghz 64 bit blacksabel 5 yıl önce
  • 500 gb depolama alanı blacksabel 5 yıl önce
  • Anakart ne @blacksabel omercik 5 yıl önce

Toplam 1 Cevap

Wi-Fi bölümünde kırmızı çarpı varsa wifi devre dışı demektir.  Laptop kullanıyorsan klavyede wifi kapatmak için tuşlar vardır. Yanlışlıkla onlara basmış olabilirsin. Tekrar açabilirsin.

Genelde ya wi-fi için özel bir tuş olur ya da FN tuşu ile F7 gibi bir tuşa basarsın. Tuşların üzerinde kablosuz işareti vardır. Önce bunu bir kontrol et istersen.

hakan hakan (15409)