Bilgisayarımda Zula oynarken kasıyor. Ne yapmam gerekiyor?

Bilgisayarımın özellikler: windows 7 professional işlemci : intel (r) core(tm) i3-3110m cpu @ 2.40 ghz yüklü bellek ram: 8,00 gb (kullanılabilir miktar:7,87 gb) sistem türü 64 bit işletim sistemi yardımcı olursanız sevinirim. Ek olarak Zula oynarken ping yok

kullanici121393 kullanici121393 (1)
3 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Zula oynarken bende de kasıyordu fakat ben şu program ile zulayı çalıştırıyordum genelde ve kasma sorunu düzeliyordu.

    Razer Cortex: Game Booster Programı Nedir, Ne İşe Yarar ?

    darkcrak darkcrak (5168)
    3 yıl önce cevaplandı

      HD Graphics ile çalışıyor muhtemelen, oyunu harici ekran kartı ile çalıştır.

      hydra hydra (3800)