Bilgisayarımdaki bir çok dosya birden silindi.

Red dead redemption 2 için save editor indirmiştim program çalışmayınca uninstall dosyasını kullanıp sildim. 250-300 gb verimi sildi, sistem geri yükleme yaptım 12 saat öncesine çok az bir kısmı geri geldi. Silinenlerin tamamını veya çoğunu kurtarmak için ne yapabilirim?

okanyildiz okanyildiz (1)
2 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Veri kurtarma yapabilirsin:

    https://www.youtube.com/watch?v=YQpc3s09Z6g adresinde ücretsiz bir program tanıtıyorum. oldukça başarılı. Bu program ile tarama yaparsan dosyalarını kurtarabilirsin.

    alattin alattin (16984)
    2 yıl önce cevaplandı

      Diğer programlar hiçbir işe yaramamıştı bu linktekiyle şimdiden 2-3 dosyam kurtuldu çok teşekkür ederim. Dosya kaybı yaşayan arkadaşlar diğer programlarla vakit kaybetmesin direkt bunu indirsinler

      okanyildiz okanyildiz (1)