Bilgisayarımdaki hiçbir program çalışmıyor - 0xc00005 hatası

Bilgisayarımdaki hiçbir program çalışmıyor ve açılmıyor sürekli 0xc00005(Hiç bir. exe'yi çalıştırmıyor) hatası veriyor ve çözümü kb2859537'yi silince düzeliyormuş fakat benim updatelerimde bu şekil bir kb yoktu nasıl düzeltebilirim. Acaba hosts dosyasını sildiğim için mi bu şekil hatalar veriyor?

erdem336 erdem336 (5)
7 yıl önce sordu

    Toplam 3 Cevap

    yüklü günceleştirmelere baktınızmı varsa program ekle kaldır burdan kaldırın bulamadıysanız günceleştirmeleri denetle yi tıklatın kb2859537 bu günceleştirmeyi çiff tıklatın gizle yi tıklatın

    veya sistem geri yükletmeyi açın eski bir tarihe alın yükletmiş olduğun bazı programlar silinir yine yükletirisn o kolay

    hosts dosyası gerekir önce  bu sorunu düzelltin

    C:\Windows\System32\drivers\etc yolunu bulun buraya atın

    # Copyright (c) 1993-2006 Microsoft Corp.
    #
    # This is a sample HOSTS file used by Microsoft TCP/IP for Windows.
    #
    # This file contains the mappings of IP addresses to host names. Each
    # entry should be kept on an individual line. The IP address should
    # be placed in the first column followed by the corresponding host name.
    # The IP address and the host name should be separated by at least one
    # space.
    #
    # Additionally, comments (such as these) may be inserted on individual
    # lines or following the machine name denoted by a '#' symbol.
    #
    # For example:
    #
    #      102.54.94.97     rhino.acme.com          # source server
    #       38.25.63.10     x.acme.com              # x client host

    # localhost name resolution is handle within DNS itself.
    #       127.0.0.1       localhost
    #       ::1             localhost
    candan candan (4301)
    7 yıl önce cevaplandı

      0xc00005 hatasının Hosts dosyası ile alakası yok. Hosts dosyasının içi tamamen boş da olabilir bu bir sorun değil.

      Sistem geri yükleme yapmayı deneyebilirsiniz.:  Sistem Geri Yükleme nedir, nasıl yapılır?

      murat murat (12492)
      7 yıl önce cevaplandı

        Aslında hosts dosyasını silmişim ve geri yükleyemedim.Sistem geri yüklemeside çok yakın bir tarihe kayıtlı yani dönsem bile yine aynı sorunun içinde kalacam.

        erdem336 erdem336 (5)