Bilgisayarımdaki Oyunlardan Çok Sıkıldım. Ne yapmalıyım ?

Bilgisayarın başına oturuyorum. Oyun oynuyorum, video seyrediyorum, face de takılıyorum. Ama hep oyun oynayasım geliiyor. Fakat bilgisayarımdaki oyunlardan çok sıkıldım. Oyun önerirmisiniz?

atavistic atavistic (7)
7 yıl önce sordu

Toplam 2 Cevap

Oyun tavsiyesinde bulunamıyorum ama bu vaziyete cok üzülmemeni, zira bunlarin geçici olduğunu ve zaman icerisinde yasinda ilerledikçe bu çeşit merak ve alışkanlıklarının azalacağını, oyunlar, sosyal medya vb bagimliliklarinin yok olacagini sana ifade edebilirim.

İlerleyen süreçte hayata bakışında ve alakadar olduğun hususlarda nasıl değişiklikler olduğunu yaşayarak göreceksin :)

temmuz temmuz (12505)
7 yıl önce cevaplandı

    sosyal hayata katıl. illaki oyun istersen call of duty serisini severim dene ama en sonunda tüm oyunlar sıkar

    yucel yucel (1)