Bilgisayarımdaki Reklam Virüsü

Merhaba arkadaşlar.Bilgisayarıma reklam virüsü bulaştı.Gezdiğim sitelerde reklam varmış gibi gösteriyor.Biryere tıkladığımda otomatik reklama yönlendirme yapıyor.Bu virüsü nasıl temizlerim?Bir türlü temizleyemedim.Yardımlarınızı bekliyorum.

tashift tashift (0)
9 yıl önce sordu

    Toplam 3 Cevap

    Reklam virüslerini temizlemek için iki tane çok etkili araç var.

    Bunlardan birisi Adwcleaner diğeri Malwarebytes anti-malware.

    Adwcleaner nedir nasıl kullanılır?

    Malwarebytes anti-malware nedir nasıl kullanılır?

    1. Önce her iki yazılımı da yukarıdaki linklerden indirin ve bir klasöre kaydedin.
    2. Malwarebytes anti malware yükleyin güncelleyin ve çalıştırım. Linkde nasıl kullanıldığı anlatılıyor.
    3. Tarama bittikten sonra Adwcleaner ile tarayın.

    Bu 3 adımdan sonra bilgisayarınız tertemiz olacaktır.

    hakan hakan (15409)
    9 yıl önce cevaplandı

      1. uzmanim.net'te kimse ben "uzmanim"  diye gezinmiyor. Hakkında kısmını okuyarak uzmanim.net'in nasıl işlediği konusunda fikir sahibi olun.
      2. uzmanim.net'te kimse birilerine yardım ederek para kazanmıyor bunu ticari bir amaç için yapmıyor, herkes bilgi birikimini arttırmak ve paylaşmak için burada
      3. Soru sorduğunuzda  cevap alacaksınız diye bir koşul yok.
      4. Böyle bir soru sorduğunuza göre başkalarının bilgi seviyesini ölçecek nitelikte değilsiniz demektir.
      5. "Nasıl uzmansınız siz?" gibi bir cümle kurarsanız asla cevap alamayacağınızı bilmelisiniz.
      6. Bu tür bir üslup kullanacaksanız size uygun pek çok forum sitesi var onları tercih edebilirsiniz.
      murat murat (12492)
      9 yıl önce cevaplandı

        -1

        İkisinide denedim ama bir türlu şu reklamlardan kurtulamıyorum.Lütfen yardım edin.

        Nasıl uzmansınız siz?

        tashift tashift (0)