Bilgisayarımdan Garanti Bankası İnternet Şubesine Giremiyorum

Merhaba, windows 8.1 kullanıyorum.İnternet explorer ,chrome ve firefox son sürümlerinde garanti.com.tr ye giriyorum.Sağ üst köşedeki internet şubesi giriş kısmında bireysele tıklıyorum fakat sayfa açılmıyor.

Bilgisayarıma denemek için bitdefender norton antivirüslerini kurup kaldırdım acaba bunlarmı engel oldu.

Bu sorunu nasıl düzeltebilirim?Yardım eden arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim.

trydamere87 trydamere87 (1)
9 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Garanti bankasının internet şubesi, link tıklandığında pop-up olarak açılır. Bilgisayarınızda pop-up pencereleri engellemek için bir program yüklü mü?

    Örneğin reklamları engellemek için bir program kullanıyor musunuz? AdBlock veya benzeri?

    Son sürümlerini kullanıyorsanız ve farklı  tarayıcılar ile denediyseniz olabilecek tek şey bir pop-up pencere engelleyici programın çalışıyor olmasıdır.

    murat murat (12492)
    9 yıl önce cevaplandı

      VPN veya proxy kullanıyormusun? Eğer cevap "evet" ise bir kezde bunları iptal ederek girmeye çalış. Birde antivirüs programının ayarlarına bir göz at ve orada herhangi bir engelleme varsa bunu iptal et; gerekirse antivirüs programını geçici olarak durdurarak denemede bulun.

      Not: AdBlock eklentisi -Chrome'da- Garanti Bankası internet şubesi girişlerinde bir engel çıkarmıyor.

      temmuz temmuz (12505)