Bilgisayarımdan gelen sesleri nasıl yükseltirim?

VLD media player ile oldukça yüksek sesle izleyebiliyorum fakat bunu için izlediğim her videoyu indirmem gerekiyor yani youtubede yada başka sitelerde video izlerken bilgisayarın sesini yükseltebileceğim bir program var mı?

taha17 taha17 (91)
7 yıl önce sordu

    Toplam 3 Cevap

    Merhaba

    DFX Audio Enhancer programı ile bilgisayarındaki ses deneyimini daha iyi hale getirebilirsin

    Umarım faydalı olmuştur

    tahatugyan tahatugyan (1206)
    7 yıl önce cevaplandı

      internet sitelerinden örnek yotube vs açtığın video ve müzükleri seslerini istediğiniz şekilde değiştirerek dinleyebilirsiniz

      burdan indirin

      candan candan (4301)
      7 yıl önce cevaplandı

        Selam,

        Bilgisayarın sesini yükseltmek için bir program istemişsin ama önemli olan senin donanımlarındır.

        Tamam şimdi sen bir yazılımla bilgisayarın sesini yükseltirsin mesala kullandığın hoparlör senin donanımındır,donanımın

        üstüne çıkamassın bazı programlarla donanımları zorlayabilirsin indirdiğin programlar donanımı bozabilir fazla zorlanmaya dayanamayan hoparlör çok zararlı hale gelebilir onun için fazla zorlama zaten kullandığın işletim sistemi en uygun kriterleri senin için ayarlar.

        umuttt umuttt (207)