Bilgisayarımdan kahkaha sesi geldi. Yardım edebilir misiniz?

Müzik dinlerken bilgisayardan erkek kahkaha sesi gelmeye başladı. Müzikten sandım fakat kapatınca devam etti. MalwareBytes ile tarama yaptım hiç bir şey bulamadı. Yardımcı olur musunuz?

kiko kiko (1)
2 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    O anda açık bir tarayıcı penceresi var mıydı? Chrome benzeri bir tarayıcın açıksa o an oynayan bir sesi de duymuş olabilirsin.

    Discord kanalımıza gelirsen uzaktan yardımcı olmaya çalışırız: https://discord.com/invite/Z2fvsFsWPg

    alattin alattin (16999)
    2 yıl önce cevaplandı

    • hayır başka bir şey açık değildi ve tek seferlik bir sesti kiko 2 yıl önce
    • @kiko Bir de Emsisoft antimalware ile tarama yap alattin 2 yıl önce