Bilgisayarımdan ses gelmiyor, sorun nedir?

Pc dün ses gelmesine rağmen bugün ses gelmiyor. Youtube'a falan girdiğimde chrome vb .yanıt vermiyor hatası alıyorum. Şimdi de bir oyun açtıgımda yant vermiyor ve pc'den herhangi bir ses gelmiyor, tarama yaptım.

emirhan1 emirhan1 (1)
8 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    pc den normalde  ses gelmez fan çalışırken hafi bir ses çıkarır bu hataların iki seebi olabilir

    1) pc sisteminizde aşırı derecede virüs olabilir

    2) pc  sistemi eski sistem olabilir pc niz yeniyse kolay düzlmesi  sıfırdan bir format atarsınız bütün sorunlarınız düzelir

    candan candan (4301)
    8 yıl önce cevaplandı

      Pc baya yeni her türlü virüs taramasına soktum adwclenar,kaspersky;360 vb programlar bilgisayarın iç sesi gelmiyor yani yüklübir müzik açılmıyor windows media player yanıt vermiyor hatası alıyorum internette sadece sitelere girebiliyorum sesli bir şeye giremiyorum youtube ya girdiğim zaman hemen hata veriyor dün çalışan oyun artık çalışmıyor hiçbir oyun çalışmıyor bilgisayar format atmak istemiyorum daha yeni hemde bilgisayardaki kişisel verilerimin silinmemesi istiyorum pcde ses olarak realtek high audio yuklu lutfen yardım edermisiniz?

      emirhan1 emirhan1 (1)
      8 yıl önce cevaplandı

      • Bilgisayarınızın marka ve modelini belirtir misiniz? brsozl 8 yıl önce