bilgisayarımdan true key i nasıl kaldırabilirim

-1

bilgisayarımdan true key i kaldırmak için c:/program files (x86) klasöründe true key klasörü yok.ne yapabilirim

dernek dernek (-1)
7 yıl önce sordu

  • ikitane soru başlığı açmışınız bunu kaldırın diğeri yeterlidir birde kendi sorunuza cevap yazmışınız onıda kaldırırsanız daha şık olur teşekürler candan 7 yıl önce

Toplam 1 Cevap

merhabalar bendedde aynı sorun olmuştu adobe flash player indirince arkasına true key indirmişti

ilk önce çalışan programı durdur

IQBIT Uninstall indir

Truekey i bul

Ordan Sil

Unlocker indir dosyasını sil

eğer dosyası silinmiyorsa PC yi yeniden başlat

@NvidiaGTX
CEVABI EN İYİ SEÇERSEN SEVİNİRİM

nvidiagtx nvidiagtx (690)