Bilgisayarımı açamıyorum 3 aydır sıkıntı çekiyorum

Sony vaio laptopum var bootlamaya çalışırken bozdum bi şekilde windows setup açıldı select drive yazdı seçiyom kabul etmiyo BIKTIM

kullanici455659 kullanici455659 (1)
5 yıl önce sordu

Toplam 1 Cevap

USB bellek ile açıp formatlamayı ve Windows kurulumunu deneyebilirsin.  Bilgisayarımı açamıyorum cümlesi bize çok fazla bilgi vermiyor bu sebepten seni yönlendirmemiz de zor.  Burada videolu Windows 10 kurulumu anlatılıyor (sıfırdan): Windows 10 nasıl yüklenir?

Buradakine göre yükleme yapmayı dene. Eğer ahata alırsan hatayı tam olarak bize yaz. Ya da videoda şu adımı yapamadım yaz ki bilelim ne durumdasın.

murat murat (12492)