Bilgisayarımı Açtığımda Roaminbot.exe Geliyor

Merhaba Arkadaşkar Ben Bilgisayarımı Başlattığımda İlk Karşıma 2 Tane Roamingbot.exe adında cmd komutu geliyor bunlar nedir keylogger değil ben tarama yaptım gerekli birşeymi çünkü buldum dosya konumu silicem gerekli değilse... ( Bilgisayarım Windows 7 )

tolgasonmez tolgasonmez (1)
8 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Roaming \ bot.exe  olabilir mi?

    C:\Users\KullaniciAdi\AppData\Roaming\bot.exe  dosyasının Trojan olma ihtimali çok yüksek.

    Malwarebytes anti-malware ile bilgisayarı taratabilirsiniz.  Bu dosyayı el ile de silebilirsiniz. Çünkü sistem ile alakalı bir dosya olmadığı kesin.

    murat murat (12492)