Bilgisayarımı açtıktan 3 dakika sonra kasmaya başlıyor

Bilgisayarımı açıyorum 3 dakkika sonra kasmaya başlıyor ve bilgisayarı kapatamıyorum. 5 dakikanın sonunda direk dönüyor, ne yapmalıyım?

birhankg birhankg (21)
6 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Önce virüs taraması yap.

    AdwCleaner

    Combofix

    En son Ccleaner indir kayıt defteri, genel temizlik yap.

    gercekhayat gercekhayat (1)
    6 yıl önce cevaplandı

    • Hitmanpro ile yapıyorum baya bişey çıktı birhankg 6 yıl önce
    • temizleyin. sonra sırasıyla dediğim programları uygulayın. gercekhayat 6 yıl önce

    -1

    Öncelikle Merhaba Sistem özelliklerini Yazarsan Daha Net Birşekilde CEvaplayabilirim

    nvidiagtx nvidiagtx (690)
    6 yıl önce cevaplandı

    • nerden bakabilirim birhankg 6 yıl önce
    • bilgisayarın çalışıyorsa İnternete gir CPUID-CPU-Z programını indir Eğer indiremiyorsan nvidiagtx 6 yıl önce
    • Bilgisayarıma SAğ tıkla özellikler de yazar orda nvidiagtx 6 yıl önce
    • Ram işlemci nvidiagtx 6 yıl önce
    • Falan yazar nvidiagtx 6 yıl önce
    • işletim sistem nvidiagtx 6 yıl önce
    • yaz buraya Kesin Cevap vereyim nvidiagtx 6 yıl önce
    • ve bilgisayarın notebook mu laptop mu Masaüstümü Y nvidiagtx 6 yıl önce
    • Laptop birhankg 6 yıl önce
    • arkadaşım sistemin kaç gb Ram kaç GB Disk İşlemcin ney Hepsi yazıyor Zaten Bilgisayarıma sağ tıkla özellikler de yaz buraya nvidiagtx 6 yıl önce