Bilgisayarımı formatladım,veri kurtarma programları işe yaramadı

Herkese merhaba

Win 8 kullanıyorum ve bilgisayarmı fornatlamak için  factory reset yaptım ve  farkında olmdan bi seçeneğe tıklayarak bilgisayarım ilk aldığım gibi oldu ve d sürücüsü silinmiş recuva vs gibi birçok programları kullandım fakat hiçbir dosyayı  bulamadı.Bilgisayarımdaki verileri kurtarma şansım var mı?

pinarr pinarr (3)
7 yıl önce sordu

    Toplam 3 Cevap

    Sen Üstün Silme İşlemi yapmışsın. Yani bir dosyayı diskten 10-20 kere siliyor windows. Kısacası geri getiremezsin. Windows HardDisk e Low Level Format atmış. Kısacası dönüşümü yok..

    sametc sametc (18)
    7 yıl önce cevaplandı

      bu programla deneyin d sücüyü seçin tarayın bir ihtimal EaseUS Data Recovery Wizard burdan indirin

      candan candan (4301)
      7 yıl önce cevaplandı

        Denemiştim işe yaramadı

        pinarr pinarr (3)