Bilgisayarımı her yeniden başlatınca bir sorun oluyor ?

Selam ben bilgisayarımı yeniden başlatınca acer logosu sonra yüklenme ekranı geliyor sonra siyah ekranda kalıyor neden böyle oluyor Windows 10 ver 2004 e güncelledikden sonra bu oldu ,ama zaten ben kapatip açınca da ver 1909 da acer logosunda kalıyodu . bu niye böyle oluyor bilenler yazabilirmi zaten yeniden baslatdiktan sonra 4 kere kapatip açınca bilgisayar açılıyor .

Bunu da ekleyeyim windows 10 ver 1909 da şarj adaptörünü çıkarıp takınca bip sesi geliyordu . Şu anda version 2004 deyim .

Bitane sorun daha oluşmuşdu bluetooth açık olarak kapayınca ondada sorun oluyor yani bluetoothda . sonra yeniden başlatıp o sorunu düzeltiyorum .

adils adils (136)
3 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Dostum sıfır aldığın üründe bu kadar sorun yaşaman normal mi? Bence değil. Götür garantiye bariz sıkıntılı ürün.

    hydra hydra (3800)