Bilgisayarımı Malwarebytes ile tarattığımda bulunan öğeler bunlar, silmeli miyim hepsini? Teşekkürler

    Toplam 4 Cevap

    Sormak bile gereksiz. Elbette silmelisin. Yoksa niye tarattınki?! Öyle dğilmi ya..

    temmuz temmuz (12505)
    8 yıl önce cevaplandı

      Eğer bilgisayarına portal sepeti gibi bir virüs bulaşmışsa MalwareBytes programından sonra Adwcleaner programı ile tarama yapıldığında daha iyi olacaktır. Bazen MalwareBytes tüm trojen li dosyaları silemiyor. Bu yüzden Adwcleaner ile taradığında daha da iyi bir sonuç olacaksın. İndirme Linki: http://adwcleaner.en.uptodown.com/

      enbilgin enbilgin (16)
      8 yıl önce cevaplandı

        Bu uygulamaların çoğu Pups yani potansiyel olarak istenmeyen yazılımlar.

        Tamamına yakını reklam yazılımını. İçiniz rahat olarak bunları silebilirsiniz.

        cemkara cemkara (4215)
        8 yıl önce cevaplandı

          Hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim, @cemkara, @enbilgin, @temmuz :) öğreneceğiz yavaş yavaş...

          chemisterr chemisterr (1)