Bilgisayarımı nasıl yedeklerim?

0

Bilgisayarımdaki disklerin yedeğini bir buluta aldığımda bilgisayarımın tamamen yedeğini mi almış oluyorum? Bilgisayarımın en fazla ne kadar çoğunun yedeği alınabilir? Bilgisayarımı çöpe atmadan önce bu kadar yedek yeterli olacak mıdır? Windowsun kendi yedeklemesi ile yedeklesem kendisi bilgisayarımın tamamının yedeğini alır mı? Bilgisayarımın nasıl tamamen yedeğini alırım?
Bilgisayarım:


İyi forumlar. Teşekkürler.

hghg hghg (3)
2 ay önce sordu

  Toplam 2 Cevap


  1

  Windowsun kendi yedeklemesi tüm bilgisayarın yedeğini almaz. Sadece sistem dosyalarını kadar alır. Acronis True İmage bunun için en güzel yedekleme programıdır. Harici bir diskiniz var ise Acronis ile yedek alabilirsiniz. Eğer harici disk yok ise Acronisin kendi içerisine hesap oluşturarak yedek almanız mümkündür. Bu pro sürüm için geçerli olabilir. Acronis üzerinden gitmenizi tavsiye ederim. 

  ahmetakturk ahmetakturk (46)
  2 ay önce cevaplandı

  • Teşekkürler. Ama aklımdaki soruların da gitmesi lazım. Diğer sorularımın da cevap bulması gerek. Bilgisayarımdaki disklerin yedeğini bir buluta aldığımda bilgisayarımın tamamen yedeğini mi almış oluyorum? Bilgisayarımın en fazla ne kadar çoğunun yedeği alınabilir? Bilgisayarımı çöpe atmadan önce bu kadar yedek yeterli olacak mıdır? hghg 2 ay önce

  -1

  Neden tüm bilgisayarın yedeğini alıyorsun? Yedek olarak fotoğrafları not defterlerini word belgelerini projeleri vs alın yeterli bence.

  hydra hydra (3708)
  2 ay önce cevaplandı

   üyelik gerektirir

   Cevap yazabilmek için üye girişi yapmalısınız.

   Eğer uzmanim.net üyesiyseniz giriş yapabilirsiniz: üye girişi yap
   uzmanim.net'e üye olmak çok kolaydır: hemen kayıt ol