Bilgisayarımı nerelere satabilirim?

Hazır kasam var 1-2 aylık köşede duruyor satayım dedim nerelere satabilirim? Toplu halde satmak önceliğim olmazsa parça parça da satabilirim? Site adı vermeyim de meşhur 2.el sitesine ilan koydum biri mesaj attı anlaşamadık.

cengo42 cengo42 (5)
6 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    her yerde satabilirsin o senin tercihin istersen komşuna sat internetten satmak için belli başlı meşhur siteler var let go , sahibinden gibi

    umuttt umuttt (207)
    6 yıl önce cevaplandı

    • o iki siteye verdim başka siteler cengo42 6 yıl önce
    • ikisine verdiysen başka yere atmana gerek yok :)) ses1842 6 yıl önce

    gittigidiyor, sahibinden, let go gibi sitelerden en popüler 2.el satış siteleri bunlardan daha etkilileri yok. Satış yaparken ölücülere dikkat et. Senden yok pahasına satın alıp, daha sonra kendileri ürünleri satışa koyuyorlar.

    Hemen satışa koyduğunda satılmasını da bekleme. Biraz vakit alabilir. İlk mesaj atanlar dediğim gibi ölücüler. Ölü fiyatına alıp kârlı şekilde satmaya çalışanlar.

    hakan hakan (15424)