bilgisayarımı sıfırladim. windows 8 etkinlestirmek gerekiyorumuş. nasil etkinlestirecegim

bilgisayarıma format attım ve windows 8.1 iken 8 oldu. internete giŕemiyorum microsoft hesabima giremiyorum dogru duzgun ayaralara giremiyorum. windows etkinlestirilmeli diyor.

windowsu etkinleştirmek icin internete bağlanin ya da bizi arayın diyor. internete wifiden giremiyorum. bizde de kablolu internet yok. telefonla etkinleştiee basınca sunlar cikiyor:

windowsu telwfonla etkinleştir, su numarayi ara diyor. numaralar arayinca kapaniyor direk.

eğer telefonla konuşabilseydim 9 tane ayrı ayrı 6 basamakli sayi soyleyeckmisim. onlarda bana 8 tane ayri yere kod vereceklermiş. lutfen yardim edin aptallik edip kendim format attim babama soyleyip onu uzmek istemiyorum

yusufg yusufg (1)
3 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Formatla 8.1 olan işletim sistemi 8 olmaz, farklı kurulum dosyalarına sahip USB/CD,DVD kullanmışsındır. Tekrar format at ve bu sefer W10 kur.

    hydra hydra (3800)