Bilgisayarımın bluetoothunu açıp kapayınca veya açık koyunca bir sürü sorun çıkarıyor

Selam önceki yazdığım tüm sorunlar bundan kaynaklıymış "BLUETOOTH" . Bunun yüzünden bilgisayarıma ne takıyorsam tanımıyor . bluetooth sürümümü yanlış yüklenmişmi anlamış değilim şimdi ben napacağım . Bu sorun olunca Microsoft store de bazen giremiyorum . Bluetooth da en cok kullandıklarım arasındadır. Bu arada sorun oluncaa fotodakilerde de sorun gosteriyor.

Ve bluetooth da çalışmıyor . Saolsun bundan baska sorun cikmiyor .

adils adils (136)
3 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Yazılımsal ise Driver silip yüklemekten başka çare yok, donanımsal ise yine yapacak bir şey yok.

    hydra hydra (3800)