Bilgisayarımın çözünürlüğünü en fazla 1400*900 oluyor, arttırmak istediğimde hata veriyor.

Merhabalar,bilgisayarımın çözünürlüğünü en fazla 1400*900 oluyor,çözünürlüğü daha da arttırmak istediğimde "Input Not Supported" hatası veriyor, neden bu hatayı alıyorum,acaba monitörüm hd olmadığı için bu sorunu yaşıyor olabilir miyim?

kalenderrr kalenderrr (41)
8 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Benim Bildiğim 1366 ya 788 olabiliyo en fazla ama o hatada Sana o Çözünürlük Desteknemez diyo

    birhanbirtane birhanbirtane (8)
    8 yıl önce cevaplandı

      Bilgisayarınızın çözünürlük ayarını monitörünüzün desteklediği maksimum çözünürlük oranına kadar ayarlayabilirsiniz.Soruda söylediğiniz gibi Monitörünüz FULL HD olmadığı için çözünürlüğü 1400*900 oranından daha fazla yukarıya çıkaramamazsınız.

      Input Not Supported: Giriş desteklenmiyor anlamına geliyor.

      Ayrıca kullandığınız monitör HD destekliyor ancak FULL HD desteklemiyor.

      ismailsarp ismailsarp (6010)