Bilgisayarımın değeri nedir kaça satabilirim ?

Merhaba bu sistemi kaç paraya satabiilirim ? Değeri nedir ?  Yardımcı olurmusunuz lütfen?
Sistem özellikleri ;
İŞLEMCİ=AMD A10 7850K R R7, 12 C C 4C+8G 3.70 GHz HIZ

RAM CORSAİR MARKA=DDR3 1600mhz 12GB 4+4+4=12 GB

EKRAN KARTI= ASUS ROG STRIX RX570 4GB 256 BIT OC

DISK=2.1 tb

Cooler Master RS-600-ACABM2-WB Güç Kaynağı 600W

YOGA TURU=AMD RADEON(0×130F)

MONITOR : MONITOR=60 HertZ AOC MARKA
KLAVYE : RAMPAGE MEKANİK
KULAKLIK : RAMPAGE GAMING
MOUSE : HIPER BLACK WİDOW GAMING
SSD 140 GB

sancak2348 sancak2348 (3)
3 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Ekipmanlar ile birlikte satacaksan, satamazsın. Ekipmanları ayrı, sistemi ayrı satmalısın. Hepsi için fiyat vereceğim.

    PSU : 200 TL
    Ekran Kartı : 870 - 960 TL ( Ne zaman alındığına bağlı )
    SSD: 150 TL
    Mouse : 40 TL
    Monitör : 280 TL
    İşlemci : 490 TL
    RAM'ler : 420 TL
    HDD : 2.1 TB demişsin o nasıl oluyor ? 2 TB Varsayarsak : Durumuna göre 230 TL.

    Sadece sistem Yaklaşık 2400 TL eder. Klavye kulaklık mouse dandik zaten, Klavye ve kulaklık model bilmediğim için fiyat vermiyeceğim. Sistemde adam akıllı para eden bi işlemci bi'de Ekran Kartı. Ekran kartı garantiliyse bu arada bu fiyatı hakeder, garantisi bitmişse 800TL.

    hydra hydra (3800)
    3 yıl önce cevaplandı

    • 2.1 TB sanırsam 2 tb hdd bir de 200 gb ssd demek istemiş sanırsam. Fakat 140 GB SSD varmış :/ tuhaf 2.1 ilk defa duyuyom :D darkcrak 3 yıl önce