Bilgisayarımın ekran kartı değişti tamirden geldi bugün dört kere  güncelleme istedi ve yaptı .  Normal mi ?

Bilgisayarımın ekran kartı değişti tamirden geldi bugün dört kere  güncelleme istedi ve yaptı .

Yine istiyor bu normal mi ?

mat7 mat7 (341)
7 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Normal değil. Herhalde güncelleme olmuyorki yeniden ve yeniden gündeme geliyor, ortaya çıkıyor. Bunu tamir yaptırdığın teknik servise söylemeli ve güncel sürücüyü yuklemelerini kendilerinden istemelisin. Nasıl tamirat yaptıklarını bilemedigim için daha fazla bir yol gosteremiyor ve tavsiyede bulunamiyorum. Ama özet olarak tamirat görmüş veya yenisiyle değiştirilmiş bir donanımın sürekli güncelleme istemesinin hiçte normal olmadığını rahatlıkla soyleyebilirim. Belki doğru sürücü bulunamıyor, o sebeple olabilir. Bu problemin düzeltilmesi donanimi tamir eden teknik servisin sorumluluğunda olması gerekir.

    temmuz temmuz (12505)
    7 yıl önce cevaplandı

    • Çok teşekkür ediyorum . Aslında ben sorumu yazarken bir detayı daha vermem gerekiyordu , hata yaptım bu konuda. Belirtmem gerektiğini düşünüyorum, detay şu bilgisayarım 1 yıldır bu araza durumunda bekliyordu. Dolasıyla hiç açılmadı bir kaç gün içinde yapıldı ve üç gündür kullanmaya başladım . Belki de uzun süre açamadığım için arka arkaya güncelleme istedi. Bugün durum normal hiç güncelleme istemedi . Yine isterse tavsiyelerinizi yapmaya çalışacağım . Tekrar çok teşekkürler bilgilendirdiniz beni arkadaşlar .@temmuz (5270) mat7 7 yıl önce

    Ekran kartınız değiştiyse bilgisayarınıza taktığınızda en güncel sürücüyü bulup 1 kere yükleme yapması gerekir. Bu yüklemenin tamamlanıp tamamlanmadığından emin olun.

    • Aygıt yöneticisinde ekran kartınızda bir sorun gözüküp gözükmediğini kontrol edin.
    • Ardından yüklü olan sürümü kontrol edin.
    • Daha sonra bir kez daha güncelleme yapın
    • Güncelleme tamamlandığında tekrardan yüklü olan sürümü kontrol edin.

    Sorununuz ekran kartınızın otomatik güncelleştirme bulma uygulamasında da olabilir.Manuel olarak uygun olan driveri kendiniz yükleyin birde öyle bakın.Manuel olarak uygun sürücüyü yüklemesini başarı ile tamamlayabilirseniz.Otomatik güncelleme bulma uygulamasını kullanmayabilirsiniz

    blackheaven blackheaven (728)
    7 yıl önce cevaplandı

    • Çok teşekkür ediyorum . Aslında ben sorumu yazarken bir detayı daha vermem gerekiyordu , hata yaptım bu konuda. Belirtmem gerektiğini düşünüyorum, detay şu bilgisayarım 1 yıldır bu araza durumunda bekliyordu. Dolasıyla hiç açılmadı bir kaç gün içinde yapıldı ve üç gündür kullanmaya başladım . Belki de uzun süre açamadığım için arka arkaya güncelleme istedi. Bugün durum normal hiç güncelleme istemedi . Yine isterse tavsiyelerinizi yapmaya çalışacağım . Tekrar çok teşekkürler bilgilendirdiniz beni arkadaşlar .@rblackheaven mat7 7 yıl önce