Bilgisayarımın ekran parlaklığı değişmiyor, sorun nedir?

PC ekran parlıklığı azalmıyor. Klavye üzerindeki tuşlarla ve mause ile de yapınca yine ekran parlaklıgı düşmüyor. Yardımcı olur musunuz?

ultraslann ultraslann (1)
8 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Hangi windows sürümünü kullandığınızı söylerseniz daha etkili bir cevap verebilirim. Ancak şu yolu bir deneyebilirsin.

    1. Denetim Masası içinde Donanım ve Ses linkine tıklayın. Aygıtlar ve Yazıcılar başlığı altındaki Aygıt Yöneticisini açın.
    2. Monitörler yazısı altında kullandığınız monitöre sağ tıklayın ve Kaldır seçeneğini seçin.
    3. Pencerenin yukarısında bulunan Donanım değişikliklerini tara simgesine tıklayın.
    4. Bilgisayarınızı yeniden başlatın ve ekran parlaklığını kontrol edin.

    damlakoc damlakoc (1391)