Bilgisayarımın Gereksizce Hata Vermesi

Sorunumun Fotosuhttps://www.facebook.com/photo.php?fbid=774330899319976&set=o.136265996567576&type=1&theater

Hocam Herhangi Bir Programı Açarken  Bu Geliyor Sürekli , Kafasına Ne Zaman Eserse Durup dururkende gelebiliyor. Minecraft Denen Oyunu Başka Bir Yerden İndirdiğim için Geldi Çokkkkk virüs Vardı Çoğunu Silmeyi Başardım Bi Tek Sorun Bu Oldu Son Çare Sizsiniz Ve Google Choromeyi Silemiyorum ?? Portal Sepeti Denen Şey De Tarayıcılarımı Esir aldı Ben De Pes Ettim Siliyim Dedim Denetim Masasından Kaldırmaya Çalıştığımda google Choromeyle Açık olan sekmeleri kapatın diyor fakat hiç bi sekme açık diyil bilgisayarı açarkende kendi kendine google chorome açılıyor hocam önemli olan ilk sorunumu cevaplamanız ? Hocam En Kısa Sürede Tekrar Siteye Uğrucam Hocam!! :( İyi Günler :(

burak1234 burak1234 (1)
9 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Hocam Fotoğraf Linkte :) Acilen Cevaplarsanız Süper Olur :)

    burak1234 burak1234 (1)