Bilgisayarımın hiç açılmıyor, çalışmıyor. Ekrana hiç bir şey gelmiyor.

Bilgisayarımın Laptop, markası lenovo, windows 7.

Açma tuşuna bastığımda hiç bir şekilde açılmıyor.

Şarjının olduğundan eminim, çünkü şarj olmadığı zaman şarj simgesinde bir ışık yanıp söner. Ama ben ne bir ışık görüyorum, ne de bir ses duyuyorum.

Hem şarjda değilken, hem de şarjdayken denedim.

Batarya çıkmıyor (çıksa bile nasıl çıktığını bilmiyorum)

Ölüm kalım meselesi arkadaşlar yardım edin

kullanici949212 kullanici949212 (1)
3 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Tipik anakart arızası, elden bir şey gelmez yapacak bir şey yok. Tetiklenme yoksa maalesef.

    hydra hydra (3800)
    3 yıl önce cevaplandı

      Anakart'da sorun olabilir fakat içini açıp incelenmesi gerekiyor. Bana sorarsan bir bilgisayarcıya götür ve anakart'ı test etsin

      darkcrak darkcrak (5158)